Visitors Counter

321834mgr Maria Bobrowska

DYREKTOR PORADNI W PUSZCZYKOWIE

Psycholog - specjalizacja wychowawcza. Studia podyplomowe z logopedii. Pracuje od 25 lat, zajmuje sie głównie: diagnostyką, terapią i psychoedukacją. Aktualnie jest dyrektorem PPP w Puszczykowie. Prowadzi zajęcia z młodzieżą i rodzicami (w tym także z rodzinami adopcyjnymi i zastępczymi). Współpracuje z MOPS w Puszczykowie podejmując się tam interwencji kryzysowych, mediacji i szeroko rozumianego wsparcia.

 
mgr Agnieszka Piotrowska

Psycholog, logopeda

Studia podyplomowe z zakresu logopedii i surdopedagogiki.

Prowadzi diagnozę psychologiczną i logopedyczną małych dzieci oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Zajmuje się terapią logopedyczną dzieci z opóźnionym rozwojem mowy oraz korekcją wad mowy.

 
Mariola Witkowiak

Psycholog, trener

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej, psychoprofilaktyki, podyplomowe studia trenerskie, szkołę analizy transakcyjnej, szkolenie I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenie w Terapii Poznawczo - Behawioralnej Zaburzeń Dzieci i Młodzieży.

Prowadzi spotkania terapeutyczne w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

W pracy zajmuje się głównie diagnozą poziomu rozwoju intelektualnego dzieci i młodzieży, wsparciem osób z trudnościami emocjonalnymi oraz pomocą rodzicom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i emocjonalnych ich dzieci. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców i wychowawców, współpracuje ze szkołami i przedszkolami.

 
Dorota Szóstak

Sekretarz Poradni